The Mummy Dark Universe

Ücretsiz Çeşitli Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 336 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma NBCUniversal Media
Tom Cruise'lu Mumya filmine paralel olarak uyarlanmış bu harika sürükleyici oyunu indirmenizi tavsiye ederim.

 The Mummy Dark Universe, Tom Cruise?un oynadığı Mumya (The Mumy) filminin konusuna bağlı kalınarak hazırlanmış macera bulmaca oyunu. Diyaloglar üzerinden ilerleyen mobil oyunda filmin başrol oyuncusu Tom Cruise?un canlandırdığı Nick Morton adlı karakteri kontrol ediyoruz.

 Bu sene vizyona giren yeni Mumya filmiyle birlikte mobil platformda yerini alan The Mumy Dark Universe adlı oyun, filmin hikayesi üzerinden yürüyor. Dolayısıyla filmi izleyip oynarsanız daha çok keyif alırsınız. iPhone ve iPad?inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda ana karakter Nick Morton?ın yerine geçip kötü laneti ortadan kaldırmak için uğraş veriyoruz. Eski bir büyülü kitabın şifrelerini çözmeyi başarırsak lanet ortadan kalkacak ancak öncesinde bunu yapmamızı engelleyen kötü güçlerle savaşmamız gerekiyor. Prodigium ajanlarının da peşimize düşmesiyle heyecan artıyor.

 Bolca diyaloglarla karşılaştığımız oyunda tek sonun olmaması da etkileyici. O anda düşünmeden veya düşünerek verdiğiniz bir karar hikayenin gidişatını doğrudan etkiliyor. Farklı seçimlerle oyunu birden fazla kez bitirme şansına sahip oluyorsunuz.

Daha Fazla Göster
The Mummy Dark Universe indir
DİĞER SÜRÜMLER